УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Розпочався ремонт автодороги Р-15 на об’їзді Володимира-Волинського

Розпочався ремонт автодороги Р-15 на об’їзді Володимира-Волинського

Йдеться про ділянку км 0+000 — км 3+800 дороги Р-15 Ковель — Володимир-Волинський — Червоноград — Жовква поблизу села Шистів, що веде в об’їзд міста Володимира-Волинського.

На так званій шистівській об’їзній поточний середній ремонт розпочався з фрезерування зношеного дорожнього покриття, де згодом буде влаштовано новий тришаровий дорожній одяг завтовшки 30 см.

Також планується провести роботу з розширення проїзної частини з існуючих 7-ми до 8,5 метрів та виконання комплексу заходів з організації безпеки дорожнього руху.

Також буде відремонтовано міст на Р-15 через р. Луга. Підрядник вже приступив до відновлення деформаційних швів цієї штучної споруди.

Підрядна організація: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Відновлений об’їзд м. Володимира-Волинського протяжністю 3,8 км плануємо ввести в експлуатацію до жовтня нинішнього року.

У період проведення ремонтних робіт проїзд транспорту ділянкою автошляху Р-15 км 0+000 — км 3+800 буде частково обмежений і здійснюватиметься в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Також звертаємо увагу водіїв та інших учасників дорожнього руху на те, що на з’єднанні відремонтованої ділянки Р-15 та ділянки, що наразі ремонтується, для зменшення перепаду рівнів проїзної частини влаштовано тимчасовий пандус для безпечного з’їзду транспорту.